2. kolo divize prohráváme

Minulou neděli si Kati v rámci divize zahráli první domácí zápas.

Už v první třetině se za záda Honzy Leštiny dostaly dva góly a tak měli domácí Kati v druhé třetině co dohánět. Během přesilovky se Katům podařilo dostat míček za záda soupeřova brankáře a stáhli na 1:2. Což netrvalo dlouho a Slaný zvyšují svůj náskok na 1:3. První část třetí třetiny se góly přelévaly z jedné na druhou stranu. Bohužel poté soupeř využil několika chyb domácích a na konci třetiny i zápasu vyhrál 3:7.

Bohužel jsme dneska tahali za kratší konec. Chtěli jsme přistoupit do utkání aktivně, ale místo toho jsme nebyli schopni zrychlit hru a dostat se do předbrankového prostoru soupeře. Střel jsme měli dost, ale bohužel jsme dnes neproměňovali 100% šance a to nás stálo zápas. Nemyslím si , že by jsme se z toho měli sesypat, sezona je dlouhá a lepší ta facka přijít teď, než později. Příští týden se vrátíme silnější. Díky soupeři za zápas a fanouškům za podporu. okomentoval nedělní snažení Lukáš Pitra